Hakkımızda

Lojistika , Değişen ve gelişen lojistik dünyasının gereklerini önceden tespit ederek uluslararası standartlarda hizmet anlayışıyla ,ileri teknolojisi ve profesyonel kadrosuyla, ticaret yapan firmaların lojistik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir.

  • Müşterilerine en ideal çözümü , optimum maliyet düzeyinde sağlayan şirketimiz , geniş acente ağı ile uluslararası hava, deniz, karayolu ve intermodal taşımacılık hizmetleri vermektedir.
  • Türkiye'nin tüm hava ve deniz limanları ile gümrük noktalarından taşımacılık hizmetlerini ithalat , ihracat ve transit olacak şekilde müşterilerimize sunmaktayız.
  • Hava, deniz ve kara taşımacılığında ithalat–ihracat yüklerinizi hedeflenen zamanlarda yerine ulaştırmak, yüklendikleri firmaların işlerini onlar adına hızlı, ekonomik ve kaliteli olarak yerine getirmek öncelikli amacıdır.
  • Müşteri memnuniyetine dönük çözüm üretimi, ortak hedefe ulaştıracak ekip çalışması, en iyi çözümü almaya yönelik araştırmalar, sürekli gelişime açık yönetim anlayışıyla kendine ve geleceğe güveniyor.

A Noktasında B Noktasına Hızlı Teslimat

Çözümlerimizden sizde faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Adres

13/10, 1113 Sk, Pirireis Mh, Yenisehir, Mersin, Türkiye

İletişim

+90 324 337 1414
sales@lojistika.com